Vanalar

75 yıllık vana üretim tecrübesine dayanan uzmanlık.

VANALAR VE EKİPMANLAR

Buhar hatlarında buhar kapanları kadar önemli başka ekipmanlar da vardır. Doğru vanayı seçmek ve seçilen vanayı doğru yere monte etmek enerji verimliliğini olumlu yönde etkiler. Ekipmanların materyalleri, korozyon dayanımları ve bağlantı şekilleri uygunsa kullanım ömürleri artar.
  • Doğru ekipmanı seçme
  • Uygun bağlantı
  • Montaj kurallarına uygunluk
  • Doğru çalışma koşullarının belirlenmesi
Vanaların, filtrelerin, çekvalflerin, akış ölçerlerin ve diğer ekipmanların çalışma verimliliğini artırır.

AKIŞ KONTROLÜ ÜRÜNLERİ

75 yıllık vana üretim tecrübesi, deneyimli ekip ve zengin ürün yelpazesi.

VANALARIMIZIN KALİTESİ

Sektöre yüksek kaliteli çözümler sunabilmek için özel bir kalite güvence departmanımız ve TÜV tarafından akredite edilmiş laboratuvarımızla hizmetinizdeyiz.

SEKTÖRLER

YİYECEK & İÇECEK

TEKSTİL

KAZAN

ENDÜSTRİ

OLUKLU MUKAVVA

HİZMETLERİMİZ

MÜHENDİSLİK

Satış öncesi operasyonlar, satış ekibimizin müşteri ihtiyaçlarını ve sorunlarını belirlemesine ve analiz etmesine olanak tanır. Satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetleri uzmanlarımız tarafından sürekli olarak sağlanmaktadır. Proje Ekibi: Ayvaz, müşterilerin projelerine başından itibaren liderlik edebilir/destek verebilir. Mühendislik proje ekibimiz proje çizimine liderlik edebilir veya projenin P&ID çizimlerinin nasıl yapılacağı konusunda teknik bilgi birikimiyle destek verebilir. Doğru ekipman seçimi ile projenin verimliliği %20-%30 daha yüksek olabilir. Denetim talebi için lütfen satış temsilcinizle iletişime geçin.

DENETİMLER

Satış ekibi ve teknik denetimler tarafından müşterilerden toplanan veriler, her ürün grubu için uzman mühendislik ekibimiz tarafından dikkatle analiz edilir. Ürün spesifikasyonundan projeye kadar mühendislik faaliyetleri yürütüyoruz ve her duruma en özel çözümü sunmak için çalışıyoruz.

SEMİNERLER

Ürünlerde yanlış ürün seçimi, uygunsuz çalışma koşulları vb. nedenlerden dolayı sorun yaşayan katılımcılarla uzmanlığımızı keyifle paylaşıyoruz. Gıda, içecek, tekstil, petrol & gaz, süt, enerji vb. sektörlere yönelik farklı seminerler hazırlıyoruz. Denetim talebi ve teknik sorunlar için lütfen satış temsilcinizle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM FORMU

Ürün isteklerinizi bize iletmek için mesaj gönderin, size en kısa sürede geri dönelim.