Kondenstop & Buhar Sistemleri

50 yıllık kondenstop üretim deneyimine dayanan uzmanlık ve güçlü çözümler.

BUHAR & ENERJİ

Günümüzde sanayide üretilen ürünlerin yüksek kaliteli ve düşük maliyetli olması gerekmektedir. Maliyeti azaltmak için üründe kullanılan malzemenin kalitesini düşürmek yerine, enerji kayıplarını azaltmak gerekir. Enerji kayıplarını azaltmak, enerjinin doğru ve verimli bir şekilde aktarılmasıyla mümkündür. Bu yöntem doğru ürün seçimiyle mümkündür. Ayvaz; kondenstoplar (Buhar kapanları), blöf sistemleri, enerji geri kazanım sistemleri, degazörler, buhar/kondens seviye kontrolörleri, hijyenik buhar uygulamaları ve izolasyon malzemeleriyle enerjinize yön verir.

EKSİKSİZ BUHAR ÇÖZÜMLERİ

Türkiye’nin ilk kondenstop üreticisi olarak, üretim tecrübemizi işletmenizin verimini artırmak için kullanıyoruz; yüksek kaliteli ürünlerimizle işinize güç katıyoruz.

ENERJİ TASARRUFUNA BAŞLA

Uzun yıllardır lider buhar ekipmanları üreticisi olan Ayvaz, endüstriyel ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunuyor. Ayvaz dünya çapındaki müşterilerine yıllık 5+ milyon EURO enerji tasarrufu sağlıyor.
BAŞARI HİKAYELERİ

BUHAR & ENERJİ EKİPMANLARIMIZIN KALİTESİ

Ayvaz'da özel bir kalite güvence departmanı ve TÜV akredite test laboratuvarı bulunmaktadır. Ayvaz lider bir firma olarak dünya çapında kalite kontrol belgelerine sahiptir.

SEKTÖRLER

YİYECEK VE İÇECEK

TEKSTİL

KAZAN

ENDÜSTRİ

OLUKLU MUKAVVA

HİZMETLER

MÜHENDİSLİK

Satış öncesi operasyonlar, satış ekibimizin müşteri ihtiyaçlarını ve sorunlarını belirlemesine ve analiz etmesine olanak tanır. Müşterilerimizin geri bildirimlerini ve önerilerini almaya önem veriyoruz. Satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetleri uzmanlarımız tarafından sürekli olarak verilmektedir. Proje Ekibi: Ayvaz, müşterilerinin projelerine başından itibaren liderlik edebilir ve destek verebilir. Mühendislik proje ekibimiz, proje çizimine liderlik edebilir veya projenin P&ID çizimlerinin nasıl yapılacağı konusunda teknik bilgi birikimiyle size destek verebilir. Doğru ekipman seçimi ile projenin verimliliği %20-%30 daha yüksek olabilir. Denetim talebi için satış temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

DENETİMLER

Satış ekibi ve teknik denetimler tarafından müşterilerden toplanan veriler, her üretim grubu için uzman mühendislik ekibimiz tarafından dikkatle analiz edilir. Ürün spesifikasyonundan proje tahminine kadar mühendislik faaliyetleri sağlıyoruz ve her duruma en özel çözümü sunmak için çalışıyoruz.

SEMİNERLER

Ürünlerde yanlış ürün seçimi, uygunsuz çalışma koşulları vb. nedenlerden dolayı sorun yaşayan katılımcılarla uzmanlığımızı keyifle paylaşıyoruz. Gıda, içecek, tekstil, petrol & gaz, süt, enerji vb. sektörlere yönelik farklı seminerler hazırlıyoruz. Denetim talebi ve teknik sorunlar için lütfen satış temsilcinizle iletişime geçin.

TALEP FORMU

Ürün isteklerinizi bize iletmek için mesaj gönderin, size en kısa sürede geri dönelim.