Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz Haziran 2021 Fiyat Listesi çıktı

Ayvaz 2021 Haziran Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku


Acı Kaybımız

1994'ten beri şirketimizde çalışan değerli ustamız Güner Demirel'i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 

Haberi oku


Ayvaz’ın Sismik İzolatör Kompansatörü Hastane Projelerine Güven Veriyor

Yüksek kaliteli ürün ve çözümleriyle öne çıkan Ayvaz’ın Türkiye’de ilk olarak geliştirdiği sismik izolatör kompansatörü, hastanelerin tesisat sistemlerini güvence altına alıyor. Türkiye’de sismik izolatörlü olarak inşa edilen sekiz hastanede kullanılan ürünler, hastaların deprem sonrasında da kesintisiz hizmet almasına katkıda bulunacak.

Haberi oku


Ayvaz Çin’in En Büyük Soğutma Fuarı China Refrigeration Expo’da Yerini Aldı

Dünyanın her köşesinde yeni yatırımlar ve kuvvetli ortaklıklarla büyüme stratejisi olan Ayvaz, bu yıl Şangay’da düzenlenen ve 2.000’den fazla şirketin katıldığı China Refrigeration Expo’daki yerini aldı.

Haberi oku


Ayvaz’ın Koronavirüs Formülü Dünya Sağlık Örgütü’nde Görüşülüyor

Ayvaz AR-GE ve sağlık ekibinin koronavirüse karşı geliştirdiği ve merkez fabrikasında bir süredir test ettiği gizli formül bugün Dünya Sağlık Örgütü’nün yüksek konseyince masaya yatırılıyor. Şirket, sağlık sektöründe attığı bu adımla dünya çapında yankı uyandırmaya hazırlanıyor.

Haberi oku


Ayvaz Markalı FM ve UL Onaylı Sprinkler Çeşitleri Karşınızda

Türkiye’nin ilk ve tek FM ve UL onaylı gazlı yangın söndürme dolum istasyonuna sahip olan Ayvaz, yangın grubundaki atılımlarına devam ediyor. Şirket, Ayvaz markalı FM ve UL onaylı sprinkler çeşitleriyle sektöre yüksek kaliteli alternatif çözümler sunuyor.

Haberi oku


Ayvaz Şubat 2021 Fiyat Listesi çıktı!

Ayvaz 2021 Şubat Fiyat Listesi çıktı. Güncel fiyatların yer aldığı listemizi hem online dergi formatında inceleyebilir hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Haberi oku