Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz Yenilikleriyle ISK-SODEX Fuarında İlgi Odağı Oldu

Ayvaz sektörün ülkemizdeki en önemli fuarlarından biri olan ISK-SODEX’te yerini aldı. “Ayvaz” ve “Ayvaz Yangın” stantlarında yeni ürün ve çözümleriyle boy gösteren şirket, sektörde ilk niteliği taşıyan “73 yılda 73 bayi” adlı orta metraj belgesel filmiyle de ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi.

Haberi oku


Ayvaz, Yüksek Basınç Vanaları ile Yükseği Hedefliyor

Ürün gamına eklediği yeni ürünlerle adından söz ettiren Ayvaz, yüksek basınç ve sıcaklık vanalarının satışına başladı. Şirket bu grup altında gate vanalar, glob vanalar, çekvalfler, pislik tutucular, küresel vanalar, kelebek vanalar ve kontrol vanaları üzerine odaklanıyor.

Haberi oku


Yeni Ürün ve Sistem Videoları Web Sitemizde Yayında

Ayvaz Proje ve Tasarım ekibinin bir süredir üzerinde çalıştığı ve ISK-Sodex 2021 fuarında ilk defa paylaşılan birçok ürün ve uygulama videosu artık web sitemizde.

Haberi oku


Ayvaz Bayi Belgesel Filmi Karşınızda!

Ayvaz olarak yine bir ilki gerçekleştiriyoruz, sektörün ilk “orta metraj” belgesel filmini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Haberi oku


Ayvaz’dan Özel Çocukların Eğitim Gördüğü İlköğretim Okuluna Destek

Ayvaz İstanbul Bahçelievler’de yer alan, özel eğitim gereksinimi duyan çocukların öğrenim gördüğü ilköğretim okuluna temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Haberi oku


Ayvaz, ISK-Sodex'teki iki standında sizleri bekliyor!

Sektörümüzün ülkemizdeki en önemli organizasyonlarından biri olan ISK-Sodex'te yerimizi alıyoruz, 8. salondaki Ayvaz ve 12. holdeki Ayvaz Yangın stantlarımızda yepyeni ürün ve çözümlerimizi sizlerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz!

Haberi oku


Hayat Kimya Vietnam Fabrikasında Ayvaz Ürünleri Kullanıldı

Ayvaz dünya çapındaki prestijli projelere çözüm sunmaya devam ediyor. Şirket, Hayat Holding’e bağlı Hayat Kimya’nın Vietnam’daki yeni fabrikasında kompansatör, esnek metal hortum ve vanalarıyla yer alıyor.

Haberi oku