Tel: +902127710145
Online satış: Ayvazonline.com
Takip edin:
  • Buhar Sistemlerinde Verimlilik Semineri
    Ayvaz olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor;
    sizleri buhar sistemleriyle ilgili verdiğimiz
    periyodik eğitimlere davet ediyoruz.

Haberler

Ayvaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencileri İçin Eğitim Düzenledi

Üniversite-sanayi iş birliği kapsamında okulların mühendislik fakültelerinde eğitimler düzenleyen Ayvaz’ın sıradaki durağı Yıldız Teknik Üniversitesi oldu. Okulun Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilen eğitimde öğrencilere buhar ve endüstri sistemleri hakkında güncel bilgiler verildi.

Haberi oku


Ayvaz, Meslek Lisesi Öğrencileri İçin Fabrika Gezisi Düzenledi

Eğitim alanındaki sosyal sorumluluk faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Ayvaz, iş birliği içerisinde olduğu Hadımköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için özel bir fabrika gezisi düzenledi. Ayvaz’ın üretim sorumlularının bire bir rehberlik ettiği gezi, öğrencilerden tam not aldı.

Haberi oku


Ayvaz, Four Essentials 2022'de Sizlerle

Mekanik tesisat ve inşaat sektörünün bileşenleri bu yıl da Four Essentials organizasyonunda buluşuyor. Bu güzel organizasyona sizleri de davet ediyoruz.

Haberi oku


Ayvaz Yangın, Ürün ve Çözümleriyle TÜYAK 2021’deki Yerini Aldı

Ayvaz, yangın grubuna odaklanan ekibi Ayvaz Yangın ile sektörün en önemli organizasyonu olan TÜYAK Uluslararası Yangın Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’ndeki yerini aldı. Şirketin özellikle Ayvaz-227 ve Ayvaz-125 Gazlı Söndürme Sistemleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Haberi oku


Ayvaz, Hadımköy’de Kayak Merkezi Açıyor!

Sektöre her zaman yenilikler kazandıran Ayvaz, bol yağışlı geçen kış mevsiminin ardından “krizi adeta fırsata çeviren” bir yatırıma imza attı. Şirket Hadımköy’de “Palandöken’e rakip olabilecek” bir kayak merkezi açıyor.

Haberi oku


Ayvaz, Yangın Çözümleriyle TÜYAK 2021'de!

Ayvaz Yangın olarak TÜYAK 2021'de yeni ürün ve çözümlerimizle yerimizi alıyoruz; sizleri de standımıza davet ediyoruz!

Haberi oku


Ayvaz ICCI 2022'de Sizlerle Buluşuyor!

Enerji sektörünün kalbi bu sene de ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı'nda atıyor, Ayvaz yepyeni ürün ve çözümleriyle standında siz değerli misafirlerini bekliyor!

Haberi oku